PostHeaderIcon GÜZEL BİR İLAHİ İLE TEKRAR MERHABA”BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM”

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM”ile başlayalım tekrar yazmaya herunterladen. Uzun süre ara verdim siteye yazmaya.Sevgili eşim benim adıma bazı yazılar ekledi bu ara.Biz tatlı tatlı paylaşımlar yaptıkça, paylaştığımız her kaynağı belirttikçe aksine sitemiz üzerinde bulunduğu server sebebi ilemiymiş ne imiş anlamadım, saldırı sitelerinden diye bir süre kapandı google earth pro for free. Neyse eşimin yazışmaları ile açıldı ama arama motoru yöneticilerine kırıldım biraz. Neyse derken Ramazan Ayının son günlerinde yıllık izne çıktım ama o da bazı sebeplerden hiçde hayal ettiğim gibi olmadı ve işe geri dönmeyi ve birdahaki iznimi iple çekmeyi istiyorum leseraben stories as free downloads. Bu sebeple herşeyi arkama atıp yeni bir döneme başlıyorum. Herşey mi kötü gitti yok, tasavvufi konularda birçok şey öğrendim ve çok değerli kişilerle tanıştım. Yüce Allah öğrendiklerimi uygulamayı nasip etsin inşallah.

Bu ilahi Ramazan ayı boyunca TRT1 de “Ramazan Sevinci” programının jenerik müziği idi. Ramazan ayı hakikaten bir sevinç idi. Daha şimdiden İftar sevincini,iftara mutfaktaki hazırlık telaşını, mis kokulu pideleri, güzel iftar ve sahur programlarını özledim.Rabbim yenisine kavuşturmayı nasip etsin.

bakın dayanamadım hadi Ramazanın ilk gününün heyecanını tekrar yaşayalım .Tam da bu akşam ezanı vaktine yaklaştığımız saatte. İşte Ramazan sevinci 1. bölüm…Vakti olanlar tekrar izleyebilir.

3 Yorum “GÜZEL BİR İLAHİ İLE TEKRAR MERHABA”BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM””

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş