PostHeaderIcon CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER…

natural CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER...

Sadece bir tane cildimiz var ve ona iyi bakmamız gerekiyor spiele illegalen risiko. Sivilceler, tahriş ve kızarıklıklar, çatlamış dudaklar gibi cilt sorunları için hızlı çözümler için MSN de okuduğum Pratik çözümleri sizinle paylaşayım imo app kostenlos herunterladen.

Dudak üstü bölgesindeki tüyleri aldıktan sonra tahriş ve kızarıklık olabilir. Acıyı azaltmak ve kızarıklığı yok etmek tatlı badem yağı sürebilir ve buz torbası uygulayabilirsiniz paladins kostenlos herunterladen.

lavanta 2 CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER...

Cildiniz solgun ve yorgun görünüyorsa yaklaşık 1 litre ılık suyun içinde birkaç damla lavanta yağı damlatıp karıştırın. Yüzünüzü ve boynunuzu lavanta yağı karışımlı suyla yıkayıp 15 dakika bekleyin. Cilt türünüze uygun temizleme ürünüyle durulayın.

Kurumuş ve çatlamış dudaklarınızı canlandırmak, pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için 1 çay kaşığı toz şeker ve 1 çay kaşığı süzme balı karıştırın. Şekerli karışımı dudaklarınızı sürün. 20 dakika kadar bekletip durulayın.

bal CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER...

Sabah uyanıp aynaya baktınız ve yüzünüzde sivilce gördünüz. Üstelik önemli bir görüşmeniz var. Telaşa kapılmanıza gerek yok. Sivilcenin üzerine birkaç damla göz damlası damlatın. Cildiniz damlayı iyice emdikten sonra yağsız bir fondöten ile kapatın. Kulak çubuğuyla fondöteni dağıtıp etrafından kapatıcı ile geçin. Bu sayede sivilce kızarıklığı giderilmiş olacak ve yağsız fondöten sayesinde sivilce kuruyacaktır.

faPaang huT CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER...

Cildinize bakım yaptıktan sonra tahriş olduysa papatya ya da yeşil çay özlü poşet çaylar imdadınıza yetişiyor. Poşet çayı sıcak suyun içinde 5 dakika demlendirin. Hafif ılındıktan sonra poşet çayı tahriş olan bölgelere hafif bastırarak uygulayın.

6 Yorum “CİLT BAKIMI İÇİN PRATİK BİLGİLER…”

 • poşet çaylar gözaltlarına da çok iyi gelir
  özellikle yeşil çay

 • Yumak Sepeti says:

  Bunu bende denemek isterim…

 • Hilal says:

  Sivilcem yok ama ergenlik sivilcelerinden kalmış sivilce izleri var minik ve hafif kahverengi bu lekeler beni çok rahatsız ediyor.Tam sivilceler bitti derken bunların bir türlü suratımdan gitmediğini fark ettim. Sivilce için kullanılan şeyler fayda etmiyor çünkü sadece izi var. Ne yapabilirim?

 • Eylül says:

  ben 14 yaşındayım cildimin pürüzsüz görünmesini istiyorum.Ayrıca ergenlik sivilcelerim çıktı bunlardan kurtulmak istiyorum …Sizce ne yapmalıyım???

 • AHU says:

  yumak sepeti sitesinin gercek sahibinin ismini ogrenebilirmiyim????????????

 • Forever says:

  Kudos to you! I hadn’t thuoght of that!

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş