PostHeaderIcon BEBEKLE TATİLİN PÜF NOKTALARI

bebek yolculuk01 450x335 BEBEKLE TATİLİN PÜF NOKTALARI

Bebeğiniz ile tatilin en önemli noktası tatile iyi hazırlanmaktır itunes download op de computer. Tatile çıkacaksanız ve gereksiz sorun yasamak istemiyorsanız tatil öncesi bebeği memeden kesmek gibi değişiklikler yapmamalısınız. Araba ya da uçak ile seyahatte farklı önlemler alınmakta, araba ile seyahatlerde araba koltuğu, küçük çocuklu ailelerin yanında olmalıdır foto's iphone downloaden niet.

Araba ile seyahat

Eğer 1 saatten uzun bir araba yolculuğuna çıkacaksanız, bebeğinizin sıkılmasını önleyecek ve onu rahatsız etmeyecek şekilde bazı önlemler alabilirsiniz:

• Araba koltuğuna bebeğinizin ilgisini çekecek oyuncaklar asmak faydalı olacak; bebeğiniz seyahat boyunca sıkılmayacaktır podcast herunterladen datenvolumen.

• Bebek arabada uyumuyorsa her 1-1,5 saatte bir mola verin.

bebek yolculuk02 450x260 BEBEKLE TATİLİN PÜF NOKTALARI

• Araba yolculuklarına termos içinde su bulundurun downloaden van npo start.

• Arabadaki arka koltuklara renkli kurdeleler bağlayın ya da çocuğunuzun çok sevdiği bir resmi karşısına asın.

• Karayolu ile yolculuk yapan anneler, her yarım saatte bir bebeklerini emzirmelidir youtube video with subtitles mac.

• Arabanın camlarına gölgelik koymak bebeklerin, güneşten rahatsız olmasını engelleyecektir.

• Yolculuk sırasında bebeğin beslenme düzenini bozmayacak şekilde yanınızda kavanoz mama ve bisküvi bulundurun where you can download movies. Islak mendil bulundurmak da yine pratiklik getirmektedir.

• Seyahate çıkmadan önce arabanın detaylı temizlenmesi, klimasının kontrol edilmesi ve toz tutmayan paspas kullanılması da gerekmektedir amazon prime music mp3.

bebek yolculuk03 450x311 BEBEKLE TATİLİN PÜF NOKTALARI

Uçak ile seyahat

Çocuklar ve bebekler uçaktaki basınçtan çok fazla etkilenmektedir brink herunterladen. Orta kulak basıncını dengelemek için uçağın inişi ve kalkışı sırasında bebeklerin emzirilmesi, büyük çocuklara da sakız çiğnetilmesi faydalı olmaktadır solitaire classic download for free. Bebeklerin en az 7 günlük olmaları, uçağa binmeleri için gereken bir kuraldır. 2 yaşından küçük bebekler, kucakta seyahat etmelidirler. Uçak biletinizi alırken uçuşunuzu yoğun olmayan saatlere ayarlamanız rahat etmenizi sağlayacaktır steam download while you play. Seyahatte koridor tarafındaki koltukları tercih ediniz, bu durum size hareket rahatlığı getirecektir. Tren ve gemi yolculuklarında çocuklara hareket olanağı sağlandığı için daha rahat edilmektedir.

1 Yorum “BEBEKLE TATİLİN PÜF NOKTALARI”

  • Bebek için otellerin oyun parkı eğitici öğretmenleri gibi aktive ve bakıcı olmayan otelleri sitemizde şikayetler kısmına yazabilirsiniz

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş