PostHeaderIcon ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRICI KÜRLER

484130457015673 1261580130 350x233 ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRICI KÜRLER

Bebeklerini emziren annelerin sık sık sorduğu soruların başında ” Bebeğimi daha uzun süre ile emzirmek istiyorum herunterladen. Sütümün azalmaması için ne yapmalıyım? ” sorusu gelmektedir.Okuduğum “Bitkilerden Gelen Sağlık” adli bir dergiden
Prf.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun bir yazısını ve konu ile ilgili olarak verdiği kürleri sizinle paylaşmak istedim herunterladen.

Daha emzirme dönemini 2 . aylarında annelerin süt azalması ile ilgili şikayetleri başlayabilmektedir. Öncelikte doktorlarına gözükmelerini ve onların tavsiyelerine kulak vermeleri çok önemlidir.Bu dönemde anneler, mevsiminde yetişmeyen ve hormon kullanılarak üretilen sebze ve meyvelerden uzak durmalıdırlar.Genetiği ile oynanmış besinleri de aynı şekilde kendimizden uzak tutalım herunterladen.

54fxqd 350x242 ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRICI KÜRLER

İbrahim Saraçoğlu özellikle incir-havuç kürü ve taze beyaz dut ‘un etkili olduğunu vurgulamış.Özelliklede incir – hacuç kürünün etkili bir sür arttırıcı özellik taşıdığını defalarca vurgulamış autocad studentenversion download kostenlos deutsch. Ama bir uyarısı da var. : Bu kürler aynı anda uygulanmamalıdır. Uygulama süresi 1 haftadır. 1 haftadan sonra devam etmek ihtiyacı duyarsanız diğer kürü uygulayabilirmişsiniz.Örneğin bir hafta incir kürü, diğer hafta üzüm kürü olabilirmiş.Tabi bu arada bitkilere karşı alerjiniz olmadığınızdan da hekiminize sorarak emin olun need for speed underground herunterladen.

Kürlerde etkili olabilecek süt arttırmaya yardımcı besinler:
*Taze beyaz üzüm
*Dereotu
*Taze veya kurutulmuş incir
*İncir – havuç
*Taze beyaz dut
*Haşlanmış taze beyaz dut kurusu

Bunların Yaşındaki yardımcı kürler:

*Anason
*Kereviz*
*Taze Kereviz Yaprakları
*Bal kabağı
*Çilek
*Kıvırcık Salata
*Sumak
*Rezene Çayı
*Tere

58380 ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRICI KÜRLER

Kür 1:
Günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü arttırmaya yardımcıdır silent hunter 3 kostenlosen.

Kür 2 :
Sabah – akşam yemeklerden önce tüketeceğiniz dereotu yine anne sütünü arttırmaya yardımcıdır herunterladen.

Kür 3 :
Sekiz – dokuz adet kuru inciri yarım litre suda haşlayıp, sabah – akşam olmak üzere günde iki kez tüketiniz audi a6 map update.

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş